foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto5

Aktualności

Szkolenie wstępne

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a z nim nowy projekt „Czas na wolontariat” realizowany w ramach Programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy EOG.

 

 

Pierwsze pary w DPS-ie już połączone

Realizowany przez Kwiatonowickie Stowarzyszenie Homini projekt „Czas na wolontariat” to kolejny nowatorski pomysł tej organizacji. Projekt zakłada utworzenie diad społecznych, pomiędzy uczniami a mieszkańcami DPS-u.

 

Pierwsza grupa młodzieży z „klasy wolontariackiej” 20 października 2014 r., miała możliwość uczestniczyć w takich spotkaniach.

 

Uprzednio przygotowani przez psychologów, zarówno uczniowie jak i mieszkańcy, mogli się poznać Pierwsze spotkanie to niezwykle stresujący moment dla wszystkich, ale już po paru chwilach rozmowy toczyły się jak między „dobrymi znajomymi”. Nad prawidłowym przebiegiem czuwały Justyna lenard- Koordynator Lokalnego Centrum Wolontariatu oraz Katarzyna Ciapaj- psycholog.

 

 

Kolejna grupa, w swoich pięknych uniformach, zakupionych w ramach projektu, zawita już wkrótce w progach DPS na ul. Sienkiewicza w Gorlicach.

Wizyta studyjna w Gdańsku (AKTUALIZACJA)

PREZES KWIATONOWICKIEGO

STOWARZYSZENIA HOMINI 

ZAPRASZA DO ZŁOŻENIA PROPOZYCJI

CENOWEJ NA ZADANIE

 

Zorganizowanie transportu i przewóz podczas wizyty

studyjnej do Gdańska w ramach projektu pn.: „Czas na wolontariat” w ramach

 

Programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z Funduszy EOG.

WIZYTA STUDYJNA W GDAŃSKU

Utworzone Szkolne Koła Wolontariatu działają w środowisku, uczniowie „klasy wolontariackiej” systematycznie odwiedzają swoich podopiecznych w Domu Pomocy Społecznej

Copyright 2024  Studio Gabrielle